tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Hydraulik Poznań

Profesjonalne usługi hydrauliczne to w obecnym czasie niezwykle poszukiwana specjalność, tak dla domu, jak i biura, firmy. Jeśli się zastanowić dłuższą chwilę nie trudno o wyszczególnienie szeregu czynności, w jakich hydraulik poznań jest niezbędny lub wskazany. Wykonanie przyłączy hydraulicznych, wymiana instalacji, jej modernizacja i rozbudowa to podstawowe prace hydrauliczne jakie wykonują hydraulicy poza naprawami i usuwaniem awarii rur, instalacji wodnych, czy kanalizacyjnych.

Co więcej pomoc hydraulika przyda się również w przypadku awarii, jak również potrzeby wykonania przeglądu instalacji grzewczej opartej o instalację wodną. Na cieknące grzejniki, zapowietrzony kaloryfer, czy problemy z drożnością rur instalacji centralnego ogrzewania zaradzi hydraulik wyposażony w odpowiednie narzędzia, części zamienne oraz wiedzę, a zwłaszcza wiedzę czerpaną z praktyki i lat doświadczenia.

Korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość zgłoszenia usterki w swojej instalacji przez całą dobę, a nasz zespół fachowców postara dotrzeć się do Państwa jak najszybciej jest to możliwe, niezależnie od pory dnia, czy nocy. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne i traktowane równie priorytetowo. Nasi hydraulicy działają na terenie Poznania oraz w okolicy miasta, jednakże jeśli potrzebujesz hydraulika w innej lokalizacji z pewnością podołamy i tam z dojazdem.

Dzięki bagażowi doświadczenia na przestrzeni nastu lat funkcjonowania firmy gwarantujemy skuteczne naprawy w szybkim tempie. Powierzając nam swoja instalacje w domu, czy firmie można być spokojnym o wysoką jakość i rzetelność realizacji naprawy, czy zleconych zadań.

Nasza firma wykonuje również liczne prace sezonowe, jak zamrażanie rur na potrzeby naprawy sieci ciepłowniczych, jak i odmrażanie rur zimowa porą, uszczelnianie, remonty instalacji oraz liczne nietypowe prace instalatorskie i pokrewne specjalizacji hydraulicznej.

Nie czekaj, aż pęknie Ci rura w łazience, bądź zacznie cieknąc kran w kuchni, nie zmagaj się z przyłączem pralki, bądź zmywarki, zadzwoń na pogotowie hydrauliczne w Poznaniu i skorzystaj z naszej oferty! W miłej atmosferze pracy, przystępnych cenach zapewniamy jakościową obsługę typowych, jak również niestandardowych usług hydraulicznych.

 

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje