tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Instalator Poznań

Zakup sprzętów AGD nie stanowi w dzisiejszych czasach żadnego problemu, jednak konieczność ich, nie rzadko skomplikowanego podłączenia wymaga nieco zachodu. Odpowiadając na zapotrzebowanie w tym zakresie nasza firma oferuje niezliczone czynności wykonania przyłączy pralek, zmywarek i innych sprzętów podłączanych do sieci wodnej, kanalizacyjnej grzewczej, jak również gazowej.

Z naszej strony udostępniamy do Państwa dyspozycji pogotowie hydrauliczne i gazowe o szerokim zakresie usług instalacyjnych, tak w zakresie naprawy, konserwacji, jak też remontu, modernizacji lub wykonania zupełnie nowej instalacji. Swoją ofertę dedykujemy zarówno podmiotom gospodarczym, jak i klientom indywidualnym.

Wieloletnia praca w branży instalatorskiej zapewnia naszej ekipie fachowców odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, które wciąż są poszerzane wraz z rozwojem technologii i postępem cywilizacyjnym. Atutem naszych instalatorów jest różnorodność prac, jakie podejmują, dodatkową zaletą jest doskonała jakość wykonywanych usług, korzystne ceny przy dostępności oferty non stop, również w niedziele i święta, przez całą dobę.

Usługi instalatora świadczone są w obszarze Poznania oraz jego okolicach, jednakże telefonicznie możliwe jest uzgodnienie prac wyjazdowych w inne lokalizacje. Mając na uwadze komfort zgłoszenia usterki przez całą dobę udostępniamy naszym klientom linię telefoniczną czynną codziennie przez 24 godziny. Dzwoniąc do nas otrzymacie Państwo wstępny kosztorys prac, a także możecie liczyć na fachową poradę w kwestii rozwiązań technicznych, zakupu materiałów itp. Kompetentna i kulturalna obsługa ekipy instalacyjnej dodaje atrakcyjności naszej ofercie.

Czerpiąc z pracy wiele satysfakcji nieustannie rozszerzamy swoją ofertę wykonując prace związane z obsługą instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, jak i gazowych. Nasz instalator pomaga podłączyć piecyk gazowy, jak również zapobiec wyciekom z przyłącza pralki. Naprawiamy, ale również diagnozujemy nietypowe usterki, które trudno wykryć amatorom. Jesteśmy profesjonalistami w swym fachu, o czym codziennie przekonują się nasi klienci w pełni zadowolenia z naszych usług. Nie obawiając się o rzetelność swych usług wystawiamy na swoje prace gwarancję.

 

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje