tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Pogotowie hydrauliczne Poznań

Bardzo rzadko zabiegamy o należyty stan instalacji wodnej, kanalizacyjnej jeżeli nic nas w nich nie niepokoi, stąd też awaria bywa zaskoczeniem, a z pewnością wymaga szybkiej reakcji. Wówczas niezbędna jest fachowa pomoc, najlepiej pogotowia hydraulicznego. Nasza oferta posiada także usługi wykonywane na zasadach pogotowia, co oznacza iż jesteśmy do dyspozycji o każdej porze, niezależnie od dnia w tygodniu, czy roku.

Do najczęstszych problemów należą nieszczelności wynikające z korozji, bądź nieprawidłowego przyłącza. Typowymi pracami hydraulicznymi jest udrażnianie rur, jak również odtykanie odpływów w toaletach, zlewozmywakach itp. Jednakże nasza firma nie unika wyzwań podejmując także nietypowe zlecenia stosując równie niestandardowe rozwiązania w zakresie techniki hydraulicznej.

Wykonujemy czynności serwisowe sieci grzewczych, instalacji gazowych i szereg prac związanych z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego przyłączy oraz działania sprzętów AGD, jak pralki, zmywarki, panele prysznicowe jacuzzi, czy tez kuchenki gazowe i junkersy, termy. Pomagamy odpowietrzyć kaloryfer, jak i uruchomić nowo zakupioną zmywarkę.

Interweniujemy zarówno w sytuacjach nieszczelności, czy przytkania odpływu, bądź zalania przez pęknięta rurę. Wszystkie zgłoszenia traktujemy poważnie i nie rozróżniamy wagi zgłoszeń, mając na względzie, iż dla naszych klientów każda usterka jest istotna i nie cierpiąca zwłoki.

Nasze pogotowie hydrauliczne poznań cechuje profesjonalizm w każdym calu, poza kompetencją pracowników ekipy hydraulików znaczenie ma wyposażenie w niezbędne i fachowe narzędzia oraz sprzęt diagnostyczny. Na uwagę zasługują nowoczesne metody pracy i proponowane rozwiązania usprawniające funkcjonowanie instalacji wodnej, jak i kanalizacyjnej w danej sytuacji.

Swoją ofertę usług hydraulicznych, zarówno w zakresie napraw i usuwania awarii, jak również wykonywania prac hydraulicznych instalacji nowych, konserwacji dotychczasowych instalacji  dedykujemy klientom zamieszkującym Poznań, jak i jego przedmieścia i okoliczne miejscowości zapewniając tym samym szybki dojazd.

Wysoka jakość usługi potwierdzana jest gwarancją, jaką klienci otrzymują na zrealizowane prace hydrauliczne. Poza wieloma atutami, jakimi odznacza się nasza firma na tle jej konkurencyjnych na uwagę zasługuje korzystny dla klienta cennik, również usług interwencji pogotowia, co zachęca do skorzystania z naszej oferty jeszcze nie przekonanych klientów w potrzebie.

 

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje