tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

O firmie

Patrząc na historię rozwoju naszej firmy i ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży hydraulicznej śmiało można powiedzieć, iż jesteśmy firmą z tradycjami. Dzięki staranności o dobór kompetentnego personelu, wieloletniej współpracy z tymi samymi fachowcami oraz inwestycji w różnorodność uprawnień, narzędzi pracy oraz zakres usług mamy możliwość sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

Rzetelność w naszej pracy pełni rolę pierwszoplanową w działalności firmy, co doceniają klienci polecając nasze usługi swoim znajomym, sąsiadom, jak i pozytywnie wyrażając się o obsłudze instalatorskiej, czy hydraulicznej w sieci.

Pomimo iż hydraulik poznań kojarzy się wszystkim przede wszystkim z udrożnieniem rur i cieknącym kranem, to w zakres usług hydraulicznym wchodzi szereg prac nie związanych z pierwszym skojarzeniem.

Nasza firma zajmuje się nie tylko usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych, czy usterek w  instalacjach gazowych i centralnego ogrzewania, ale również zapewnia szeroką ofertę na usługi montażu, serwisu urządzeń, przeglądy i wiele innych prac instalatorskich.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz nieustannie doskonalonej wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę klienta z zakresu szeroko rozumianych prac instalatorskich.

Wykonujemy szereg usług dla domu, jak i dla biura.

Wbrew pozorom na prace hydrauliczne jest ogromne zapotrzebowanie, gdyż powszechne dla współczesnych domostw oraz budynków instytucjonalnych, produkcyjnych i przemysłowych wyposażenie w instalacje grzewcze, wodne, czy tez kanalizacyjne wymagają napraw, konserwacji, remontu i wymiany. Jeżeli tylko potrzebny Państwu instalator poznań w domu, czy firmie, nasz zespół gotowy jest do pracy.

Korzystając z naszych usług zagwarantowany maja Państwo dojazd na terenie Poznania oraz okolic, doradztwo z zakresu usług, jakie wykonujemy, czytelną wycenę oraz profesjonalną obsługę, jak i dostępność w trybie pogotowia.

Przyjmując zlecenie od klienta zawsze traktujemy je jako pilne, mając na uwadze dyskomfort klienta w związku z występującą usterką, awarią czy też remontem instalacji.

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje