tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Pogotowie gazowe Poznań

Ulatniający się gaz to najczęściej pierwszy objaw usterki instalacji gazowej, wymagający zainteresowania. Chcąc zapobiec pogłębieniu się problemu ze szczelnością instalacji warto wezwać profesjonalne pogotowie gazowe poznań. Również nie mając pewności co do wystąpienia usterki zapewniamy przegląd instalacji gazowej. Usługi naszej firmy w ramach pogotowia gazowego świadczone są przez uprawnionych instalatorów gazowników, kompetentnych  w tej dziedzinie, co zapewnia Państwu jakościową naprawę, na którą udzielamy gwarancji.

W ofercie naszych usług znajduje się sprawdzenie  instalacji gazowej, diagnostyka wszelkich nieprawidłowości, jak również podłączenie termy gazowej, montaż kuchenki gazowej, czy też piecyka gazowego. Realizujemy szereg napraw sieci gazowej, tak tych drobnych i typowych, i niestandardowych, usuwamy również poważne awarie będące zagrożeniem dla domowników. Zdając sobie sprawę, iż nie wszyscy są urodzonymi majsterkowiczami udostępniamy naszą pomoc i służymy swoim doświadczeniem.

Chętnie doradzamy klientom zakup odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, sprzętów, które wymagają przyłączy gazowych. Poza usługami pilnymi i interwencjami natychmiastowymi podejmujemy również zlecenia projektowania i wykonania sieci gazowych, ich modernizację oraz rozbudowę.

Poza jakością nasze pogotowie gazowe odróżnia przystępna cena usług oraz skuteczność napraw w błyskawicznym tempie. Wieloletnie doświadczenia oraz certyfikaty jakości pracy zapewniają  naszej firmie kompleksową obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Zgłoszenia awarii i zlecenia przyjmujemy non stop przez 24h na dobę. Obsługujemy klientów na terenie całego Poznania i nie tylko, aczkolwiek preferujemy okolice Poznania.

Działamy skutecznie i sprawnie, posiadając bogato wyposażony magazyn części oraz nowoczesny warsztat nie czekamy na pośredników samodzielnie usuwając wszelkie usterki w instalacji, przyłączach itd. Dysponujemy licznymi rozwiązaniami technicznymi, reduktorami i złączkami, przejściówkami, co umożliwia naszej ekipie zaradzenie problemom z niekompatybilnością sprzętów i instalacji.

 

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje