tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Nowa wanna

Wcześniej, czy później remont łazienki jest niezbędny i nieuchronny, a jak wiadomo remont to nic przyjemnego w realizacja, zwłaszcza takiego pomieszczenia w domu, jak łazienka, z której się często korzysta. Zadanie to nie łatwe, by zapewnić szybkie tempo prac, przy zachowaniu użyteczności łazienki dla domowników. Największy problem stanowi zawsze wymiana wanny na nową bądź na prysznic.

Nie chodzi tutaj tylko o to, jaką wannę kupić, wybrać, ale i jak ją wkomponować w glazurę, wnętrze, jak ją fachowo zainstalować, by nie była awaryjna. Instalator Poznań jest idealną osobą, która bardzo dobrze doradzi w tej kwestii. Nie zawsze wymiana wanny na prysznic to dobre wyjście i przeciwnie. Wiele osób kieruje się modą, trendami w wyposażeniu domu lub pochopnym zauroczeniem, tymczasem kluczową kwestią powinny być preferencje użytkowników, co więcej wszystkich użytkowników łazienki, jak i potrzeby.

Mając małe dziecko trudno poradzić sobie z prysznicem, podobnie jak kobietom lubiącym organizację sobie domowego spa. Warto czasami pomyśleć i zakupić nową wannę. Sama wymiana nie jest aż nadto skomplikowana, ale wymaga podstaw znajomości z zakresu hydrauliki. Jeśli nie jest się wprawnym majsterkowiczem warto od razu montaż wanny powierzyć fachowcowi. Od czego jednak zacząć, gdy zdecyduje się samodzielnie poradzić z problemem osadzenia wanny?

Odpowiednio należy przygotować pomieszczenie oraz doprowadzić do zatrzymania obiegu wody, czyli zakręcić zawór główny. Umiejscowienie wanny jest niezwykle ważne jeszcze przed ułożeniem glazury, którą wanna miałaby być wykończona. Obudowa wanny kafelkami jest niezwykle praktyczna, ale i estetyczna. Zapobiega ona niszczeniu wanny, rdzewieniu, a w dodatku z łatwością można zdemontować glazurę w razie takiej potrzeby np. podczas awarii odpływu.

Kupując wannę do łazienki należy najpierw oczywiście wymierzyć dokładnie miejsce, w którym wanna będzie umieszczona, a także dobrze jest zmierzyć drzwi od łazienki, by nie kupić urządzenia, które nie wejście do łazienki, aczkolwiek przy standardowych wymiarach nie powinno stanowić to problemu. Mimo wszystko warto skorzystać z pomocy specjalisty, jeżeli nie jest się pewnym, czy wybór wanny od ściany do ściany będzie właściwy lub zakup wanny trójkątnej.

Zupełnie inną kwestią jest wyposażenie dodatkowe wanny w panel jacuzzi, dysze masujące itp. Wbrew pozorom rynek wanien jest bardzo obszerny. Montaż wanien z reguły jest standardowy, ale nie można wykluczyć oryginalnych przyłączy, zwłaszcza w nietypowych modelach, nie tylko pod kątem wymiarów,a le i wyposażenia.

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje