tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Zamrażanie Rur Poznań

Zwykle o centralnym ogrzewaniu przypominamy sobie w chwili, gdy robi się chłodno, tymczasem to okres letni powinien być idealnym na wykonanie przeglądu i konserwacje instalacji centralnego ogrzewania. Niestety Polak mądry po szkodzie i często usterka ogrzewania następuje w okresie grzewczym, nawet jeśli można było ja zdiagnozować i usunąć jeszcze przed uruchomieniem ogrzewania. W takich sytuacjach doskonale sprawdza się zamrażanie rur poznań, które udostępniamy w naszej ofercie usług naprawczych i instalacyjnych.

Nasz zespół specjalistów hydraulików i instalatorów posiada bogate doświadczenie w zamrażaniu rur w różnych warunkach oraz umiejętności sprawnego usuwania awarii, nawet najbardziej nietypowych zapobiegając konieczności unieruchomienia systemu ogrzewania. Uniknięcie wyłączenia instalacji centralnego ogrzewania w okresie grzewczym na czas usuwania awarii lub konserwacji przysparza wielu niedogodności, w związku z tym polecamy usługi zamrażania rur, dzięki którym możliwa jest praca w obrębie instalacji na określonym odcinku wyłączania ogrzewania w zupełności.

Zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty, gdyż wykonujemy zamrażanie rur i naprawy sieci ciepłowniczej całą dobę, wyruszamy do awarii bezzwłocznie po odebraniu zgłoszenia telefonicznego, a nasze prace cechuje szybkość i skuteczność w dobrej cenie. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych instalatorów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności poszerzając swoje doświadczenia o coraz to nowsze i rzadsze usterki oraz sposoby ich naprawy.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe naprawy z zakresu sieci grzewczych tak w sezonie, jak i poza nim, w zakresie napraw, usuwania awarii, przeglądów technicznych a także budowy i remontu sieci grzewczej. Jesteśmy do państwa dyspozycji bez przerwy przez całą dobę bez wyjątków, działamy od wielu lat jako pogotowie hydrauliczne, a obszarem swej działalności obejmujemy Poznań oraz okoliczne miejscowości. Oprócz oferty usług zapewniamy także specjalistyczne doradztwo i przejrzyste zasady współpracy, w tym politykę cen.

 

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje