tel. 530 61 61 59

Czym się zajmujemy?

Montaż Kuchenek

W każdym domu na wyposażeniu jest kuchenka, czy to elektryczna, czy gazowa, jednak trudno znaleźć mieszkanie bez takowego sprzętu. Rodzaj przyłącza się różni w zależności od energii na jaką kuchenka została zaprojektowana. Najbardziej typowym piecykiem jest kuchenka gazowa, bądź dzielona z zasilaniem elektrycznym płyty grzewczej i gazowym piekarnikiem lub przeciwnie.

Oprócz tego czy kuchenka jest na gaz, istotne znaczenie ma samo przyłącze gazu, czy jest to butla gazowa, czy też sieć gazowa. Bez względu na to jaki rodzaj przyłącza gazowego posiadamy w  domu po zakupie kuchenki warto zamówić profesjonalny montaż kuchenki przez instalatora, wykwalifikowanego gazownika. Większość kuchenek posiada standardowe przyłącze, jednakże zdarzają się i takie niestandardowe, wymagające szczególnych narzędzi, wiedzy, czy też elementów łączących kuchenkę z siecią gazową.

Nasza firma umożliwia sprawny montaż kuchenek poznań różnego typu, zarówno podłączanych pod butlę propan-butan, jak i na stałe podłączanych do instalacji gazowej. Zaletę naszej oferty stanowi kompleksowość usługi, która obejmuje swym zakresem nie tylko samą czynność uprawnionego gazownika przyłącza i sprawdzenia szczelności instalacji, ale również zapewnienie niezbędnych części koniecznych do wykonania lub uzupełnienia przyłącza. W razie takiej potrzeby przy wymianie kuchenki i jej montażu do już istniejącego przyłącza nasza ekipa instalatorów dysponuje szeregiem uszczelek, uszczelnień, reduktorów i narzędzi, które przyspieszą i uskutecznią fachowe podłączenie piecyka.

Z naszych usług skorzystać mogą nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy i przemysł. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Poznania oraz pobliskiej okolicy, a nasza linia telefoniczna czynna jest bez przerwy, codziennie przez całą dobę. Zachęcamy do kontaktu w razie wystąpienia problemów ze szczelnością lub montażem kuchenki. Korzystając z naszej oferty nie musicie Państwo czekać do rana, czy do poniedziałku, gdyż nasi fachowcy pracują przez cały rok i dobę usuwając awarie instalacji, usterki przyłączy, jak również wykonując prace instalacyjne, w tym montaż kuchenek.

Każde zgłoszenie, zlecenie pracy jest dla nas ważne, każdy klient jest dla nas priorytetowy, stąd też cenimy sobie jakość, rzetelność pracy zatrudniając kompetentny personel, za który możemy ręczyć gwarancją na swoje usługi.

Dowiaduj się o nowościach

Kontakt z nami

Dane firmy

Tel: 530 616 159

Email: instalatorhydraulik@tlen.pl

Obszar działania firmy

Obszarem działalności firmy jest Poznań oraz pobliska okolica w promieniu 35 km od siedziby firmy. Realizowane usługi hydrauliczne i instalacyjne obejmują szereg miast graniczących z Poznaniem i nie tylko, do których zaliczyć można Swarzędz, Przeźmierowo, jak również Luboń, Czerwonak i Suchy Las. Obsługujemy również klientów z miejscowości: Koziegłowy i Dopiewo, oraz Baranowo, Puszczykowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani interwencją hydraulika spoza tego obszaru, miejscowości położonej dalej od Poznania polecamy kontakt telefoniczny, gdyż nasze usługi ekipy instalacyjnej możliwe są w każdej lokalizacji uzgodnionej z klientem. Ograniczenie terytorialne dyktowane jest możliwie szybkiej interwencji na danym terenie, co zapewnia Państwu komfort skorzystania z usługi.

Nasze Realizacje